فروشگاه پاراکس الکترونیک | تابلو روان | تلویزیون شهری

آموزش ساخت برنامه برای تابلو روان با HD Player

پس از باز کردن نرم افزار پنجره ای باز میشود. شما با برداشتن تیک Use Device Setting میتوانید اطلاعات مربوط به کارت و تابلو خود را وارد نمایید. ابتدا باید نوع کارت را انتخاب نموده و سپس در قسمت زیرین آن طول و عرض تابلو بر حسب پیکسل را وارد نمایید. با زدن فلش زیر این قسمت میتوانید چرخش تابلو را نیز مشخص نمایید. در قسمت رو بروی آن میتوانید اطلاعاتی شامل بیشترین طول و عرض قابل پشتیبانی ، حافظه و شبکه های قابل پشتیبانی و… کارت خود را نیز مشاهده نمایید:


حال یک صفحه مشکلی که نمایشگر تابلو شما میباشد ایجاد شده است. در نوار سمت چپ نیز شاخه بندی برنامه شما قابل مشاهده است. برای برنامه دادن باید از نوار مشخص شده در بالای تصویر المان مورد نظر برای نمایش در تابلو مانند متن ، ویدئو ، تصویر ، متن سه بعدی ، دما و … را انتخاب نمایید. در اینجا ما یک متن را به تابلو اضافه کردیم. پس از اضافه کردن باید محدوده نماید متن را نیز تعیین نمایید:


حال پس از مشخص کردن محدوده نمایش متن در تابلو باید از قسمت ویرایشگر متن، متن مورد نظر خود را بنویسید و نوع فونت و سایز و ترازبندی و رنگ و .. را در این قسمت تعیین نمایید. سپس در قسمت رو برو میتوانید نوع افکت ورود و خروج متن از تابلو را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که نوع افکت روی Random قرار گرفته باشد تمامی افکت ها به صورت تصادفی نمایش داده خواهند شد. همچنین میتوانید سرعت نمایش افکت و میزان نمایش المان در تابلو را تعیین نمایید:

همچنین میتوانید با افزودن ویدئو ، کلیپ های ساخته شده خود را در تابلو قرار دهید. در آخر دو راه برای انتقال برنامه به تابلو دارید.

1-فلش رو متصل کنید و از قسمت نوار بالا گزینه To U-disk رو بزنید . در پنجره جدید 2 گزینه را مشاهده میکنید. گزینه اول Play میباشد که در این حالت برنامه شما تا وقتی که فلش به تابلو متصل است نمایش داده میشود و گزینه دوم Copy میباشد که در این حالت برنامه بر روی برد کنترلر تابلو کپی میشود و اطلاعات قبلی پاک خواهند شد.

2- در این حالت شما با استفاده از کابل Lan مستقیما به تابلو متصل شوید و با زدن گزینه Send تمامی برنامه ها را به تابلو خود منتقل نمایید.

نوشته شده توسط فرامرز جوهری

مطالب مرتبط

بالا
قالب ووکامرس Telegram
با ما در ارتباط باشید!!